1 C
Lutsk
Четвер, 23 Січень, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

Освятили місце під Свято-Іллінський храм у Камені-Каширському. ФОТО

17 червня 2019 року, в День Святого Духа, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла на церковному подвір’ї храму святого пророка Божого Іллі, який знищила пожежа, звершили чин закладки нового храму.

Очолив молитву благочинний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк. Йому співслужили настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк та клірик місцевої Свято-Іллінської парафії протоієрей Владислав Михалюк, повідомляє сайт Волинської єпархії.

Разом з освяченим каменем в основу храму поклали і пам’ятну капсулу, в котрій зберігатиметься надпис про те, що “У цей день в Ім’я Отця і Сина, і Святого Духа був заснований новий храм в честь і пам’ять святого пророка Іллі при Предстоятелі Української Православної Церкви, Блаженнішому Онуфрії, митрополиті Київському і всієї України, при святительстві Преосвященного Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, при служінні настоятеля протоієрея Стефана та клірика протоієрея Владислава”.

4 роки минуло відтоді, як сталося займання Свято-Іллінського храму. За цей період православній громаді довелося змінити 4 тимчасових місця для звершення богослужінь.

Вас може зацікавити

У древньому Свято-Покровському храмі Луцька відзначили престольне свято. ФОТО

Архієпископ Нафанаїл звершив чин посвяти у православне сестринство. ФОТО

Архієпископ Нафанаїл здійснив архіпастирський візит у село Кияж. ФОТО