1 C
Lutsk
Четвер, 23 Січень, 2020
Волинська єпархія Новини

Офіційно представили нового прес-секретаря Волинської єпархії. ФОТО

19 червня 2019 року у храмі Святого Великомученика Пантелеймона був звершений молебень за волинських журналістів та заупокійна панахида з поминанням спочилих журналістів.

До молитви долучився керуючий Волинською єпархією єпископ Нафанаїл, який привітав журналістів з професійним святом та з Днем Святої  Трійці, йдеться на офіційному сайті.

Наприкінці вітального слова архіпастир закликав Боже благословення на працівників ЗМІ й побажав завжди залишатись чесними та справедливими. Адже кожен талант, який Господь дає людині, у тому числі – майстерність слова, має приносити користь та відкривати у людині найкращі якості, дані Всевишнім.

Перед молебнем єпископ Нафанаїл поспілкувався з головою Волинського осередку Національної спілки журналістів України Михайлом Івановичем Савчаком та подарував йому факсимільне видання Волинської єпархії – Луцьке Євангеліє, бажаючи Божого благословення та многих літ.

Після спільного фото з керуючим Волинською єпархією розпочався молебень, який очолив новопризначений прес-секретар Волинської єпархії протоієрей Віктор Аніпко.

Звершивши молитву за живих та спочилих журналістів, слово взяв голова просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, який побажав усім присутнім з обережністю та відповідальністю користуватись великим Божим даром – даром слова.

«Люди дивляться на світ очима журналістів і священників. Тому я сподіваюся на плідну співпрацю з нашою єпархією», – сказав новопризначений голова єпархіальної прес-служби протоієрей Віктор Аніпко.

Вітаючи працівників ЗМІ зі святом, протоієрей Віктор звернув увагу на велике значення журналістської праці у наш час.

«Робота журналіста та служіння священника мають деякі схожості, – продовжував отець Віктор, – адже і священник, і журналіст майстерністю слова мають давати нові корисні знання людям, до яких це слово надходить».

На завершення кожному журналісту прес-секретар вручив подарунки та висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю.

Від імені представників ЗМІ подякував священнослужителям голова Волинської організації Національної спілки журналістів України Микола Савчак, який зазначив, що у справі журналіста віра у Бога та Його благословення займає велику роль, тому попрохав, щоб священники продовжували згадувати працівників засобів масової інформації у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Покаяння – це та справа, яка робить людину здатною до прийняття Бога,- Предстоятель. ВІДЕО

Мистецькі майстер-класи та вечірня: завершився третій день “Фавору”. ФОТО

Закінчився 16-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ