11.7 C
Lutsk
Четвер, 29 Вересень, 2022
Всі новини УПЦ

Нехай Господь молитвами Пресвятої Богородиці подарує нам добру звістку про мир – вітання Предстоятеля у день Благовіщення

7 квітня 2022 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій привітав віруючих з днем свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Усіх вас, дорогі брати і сестри, сердечно поздоровляю зі Святим Великим постом і з великим двунадесятим Празником на честь  Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці являється днем початку нашого спасіння. Тому що в цей день ми згадуємо про священну подію, коли святий Архангел Гавриїл явився Божій Матері, Пресвятій Діві Марії й сповістив їй радісну звістку, що Вона стане Матір’ю Невмістимого Бога, що Вона стане тією Лествицею, Яка поєднає землю з Небом, Яка стане тим сосудом, у якому вмістився Хліб Життя.

Я всіх вітаю зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці. Бажаю здоров’я, миру, щастя, спасіння.

Нехай Господь молитвами Пресвятої Богородиці й нам подарує добру звістку про мир на нашій землі. Нехай Бог береже всіх нас.

Вас може зацікавити

4 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ФОТО

Редактор Головний

Лише з появою Діви Марії настала нова епоха здійснення пророцтв

Редактор Головний