У суботу, 9 травня 2026 року, напередодні 5-ої Неділі після Пасхи, про самарянку, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив вечірню у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.
Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики храму.
Під час полієлею прихожани храму з нагоди особистих ювілеїв були відзначені орденами Української Православної Церкви.

























