Понеділок, 6 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини Фото

Напередодні дня пам’яті апостолів Петра і Павла архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння

11 липня 2021 року, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічну у свята Петро-Павлівському храмі Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, настоятель місцевого храму протоієрей Богдан Линник, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

Святі первоверховні апостоли Петро і Павел особливо шануються Святою Церквою. Кожен із них поніс великі подвиги на ниві проповіді Євангелія. Життя апостола Петра дає нам приклад дивовижного милосердя Божого: навіть після трикратного зречення Господь поновлює його в апостольському званні. Апостол Павел спочатку був гонителем християн, але після явлення йому Господа стає проповідником Царства Небесного. Обидва апостоли відрізнялись особливою відданістю Богу, потерпіли багато гонінь від противників християнства та були вбиті у Римі у 67-му році.

 

Вас може зацікавити

У храмах Волинської єпархії молитовно вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

У день визволення Луцька від німецько-фашистських загарбників священнослужителі єпархії відслужили Панахиду за спокій душ полеглих воїнів

Редактор Головний

Восьмий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний