23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Всі новини УПЦ

Найбільше моє бажання – це припинення кровопролитної війни, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

25 червня 2022 року після урочистої Літургії з нагоди дня пам’яті небесного покровителя Блаженнішого Митрополита Онуфрія Його Блаженство звернувся до всіх присутніх зі словом подяки за молитви та розповів, що найбільше його бажання – це припинення кровопролитної війни. 

«Гинуть мирні люди, які загалом ні в чому не винні – це найбільша скорбота, яка сьогодні гнітить не лише мене, а й усіх вас. Ми молимося, щоб Господь напоумив тих, хто нападає, щоб Господь напоумив їх, бо війна не є тим, що благословляє Бог», – зазначив архіпастир.

Предстоятель висловив надію, що за молитвами преподобного Онуфрія Великого та інших святих угодників Господь припинить це божевільне вбивство людей і на нашій землі буде мир та злагода.

Також Митрополит Онуфрій нагадав пастві, що правильно пройти земний шлях людина може лише з Богом, з молитвою, постом, любов’ю й добрими справами.

«Я бажаю, щоб усі ми, дорогі брати та сестри, ходили шляхами любові, смирення, молитви та терпіння. Нехай Господь молитвами преподобного Онуфрія зберігає всіх нас і дасть нашій землі мир та благословення», – сказав Блаженніший владика.

Вас може зацікавити

У неділю 16-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій очолив богослужіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

ЯК ПОСТИТИ ЗА УМОВ СМЕРТЕЛЬНОЇ НЕБЕЗПЕКИ?

Редактор Головний

Громада Свято-Миколаївського храму Луцька відзначила престольне свято. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний