28 жовтня 2024 року, у день вшанування ікони Божої Матері, іменованої “Спорителька хлібів”, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкування з нагоди 20-річчя освячення храму на честь святого благовірного князя Олександра Невського селища Любешів.
Його Високопреосвященству співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Любешівського округу, настоятель місцевого храму протоієрей Георгій Поліщук, а також гості у священному сані.
Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.
Під час богослужіння настоятель храму був відзначений черговою церковною нагородою. Орденом і медалями відзначили й активних прихожан храму.
На завершення Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.
Владика наголосив, що храм – це не просто стіни, куполи і дзвони, храм – це є дім Божий, святе місце, куди приходять люди для того, щоб отримати прощення гріхів, прийняти у своє тіло й душу Самого Христа, у таїнстві Причастя, помолитись за свою родину, домівку й рідну землю, тому православні християни мають піклуватись про Дім Божий, оберігати і прикрашати. Але прикрашати не тільки гарним розписом та позолотою, а насамперед посиленою, чистою та благословенною молитвою, щирою й правдивою любов’ю і беззаперечною, твердою вірою.