11.7 C
Lutsk
Субота, 1 Жовтень, 2022
УПЦ

Коли так важко, що й просвіту не видно, треба звертатися з молитвою до Божої Матері — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Таку духовну настанову дав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час своєї проповіді в день свята Почаївської ікони Божої Матері, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Архіпастир нагадав історію шанованої ікони Божої Матері «Почаївська» та зауважив, що Богородиця подарувала нам багато чудотворних ікон — «як знамення благодаті і Своєї милості».

Як наголосив Предстоятель, Матір Божа молиться за всіх людей перед Престолом Божим, допомагаючи долати складнощі і труднощі земного життя.

Саме тому, за словами Його Блаженства, ми повинні пам’ятати, що коли нас здолали пристрасті чи спіткала якась біда, не можна впадати у відчай, а слід звернутися з молитвою до Пресвятої Богородиці.

«Кожна людина в певний період свого життя переживає, коли її обступають пристрасті своїми темними духами, коли вона не знає, де знайти собі пораду і допомогу. Ми повинні пам’ятати: коли нам важко, коли нас оточує біда з усіх боків, коли ми не бачимо ніякого просвіту, треба звернутися з молитвою до Пресвятої Діви Марії, до Матері Божої, і Вона обов’язково допоможе нам», — дав зокрема настанову Блаженніший владика.

Насамкінець Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав проводити своє життя в любові навіть тоді, коли нас ненавидять, прощати всім навіть тоді, коли нам не прощають, і терпіти навіть тоді, коли нас не хочуть терпіти.

«Коли ми будемо так себе поводити, то будемо благословенними в цьому земному житті й молитвами Пресвятої Богородиці в майбутньому віці сподобимося стати причасниками вічного блаженства во Христі Іісусі Господі нашому», — підсумував він.

Вас може зацікавити

Віру того, хто не виконує заповіді, і диво не зміцнить, – Предстоятель

Редактор Головний

МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ (ПАКАНИЧ) ПРО СМУТОК ПІСЛЯ ВОЗНЕСІННЯ

Редактор Головний

Предстоятель – про те, до чого призводять жарти з Богом. ВІДЕО

Редактор Головний