5.6 C
Lutsk
Четвер, 12 Грудень, 2019
Волинська єпархія Загальноцерковні Новини УПЦ

Клірик Волинської єпархії на конференції в Греції розповів про захоплення храмів УПЦ

Протоієрей Олег Точинський розповів грецьким богословам і віруючим про те, що приніс в Україну Томос патріарха Варфоломія.

22 червня 2019 року в конференц-залі готелю «Porto Palace», розташованому в Салоніках, відбулася конференція на тему «Українська автокефалія і нова еклезологія Фанара»У роботі конференції взяв участь клірик Волинської єпархії протоієрей Олег Точинський. Відео його виступу було розміщено на Youtube-каналі Katanixi Site.

На конференцію отець Олег привіз фільм про проблеми сучасної УПЦ. У цьому фільмі, за словами священика, грецька аудиторія отримала можливість «почути і побачити тільки незначну частину того, що приніс Томос патріарха Варфоломія в Україну».

У той же час, підкреслив отець Олег, «незважаючи на те, що відбувається в нашій державі Українська Православна Церква продовжує виконувати свою функцію, доносячи слова Христа до народу України».

Він звернув увагу аудиторії, що «українська церковна проблема стала проблемою всього православного світу».

Разом з тим, сказав отець Олег, православні християни і Помісні Церкви всього світу продемонстрували консолідацію навколо тих проблем, які переживає УПЦ.

Священик підкреслив, для вірних нашої Церкви ця консолідація має величезне значення, оскільки «тільки соборним розумом можна подолати цю проблему і вирішити це складне питання для того, щоб і надалі Церква Христова, зустрічаючи подібні труднощі, знала як діяти».

«Нехай Господь дасть усім нам мудрості для того, щоб істина була встановлена”, – завершив отець Олег. Про це повідомляє СПЖ.

Вас може зацікавити

Розпочався Православний молодіжний фестиваль Волинської єпархії “Фавор 2019”. ФОТО

Почаївська лавра запрошує на урочистості в честь преподобного Іова

У Свято-Покровському храмі Луцька звершили чин погребіння Плащаниці Богородиці. ФОТО