18.9 C
Lutsk
Вівторок, 22 Жовтень, 2019
Новини

Хресний хід з Польщі до Почаївської лаври уже на Волині. ФОТО

Хрестохідці направляються в Свято-Успенську Почаївську лавру для участі в урочистостях на честь Почаївської ікони Божої Матері.

25 липня 2019 року о 13:00 учасники традиційного міжнародного хресного ходу, який слідує з Польщі через республіку Білорусь в Почаїв, перетнув український кордон. Про повідомляє СПЖ з посиланням на Facebook  Світлани Ковальчук.

Нагадаємо, міжнародний хресний хід вийшов з Гайновки (Польща) 20 липня і завершиться в Почаєві 3 серпня. Традиційно по шляху проходження до хрестохідців з Польщі приєднуються віруючі з Білорусі та України.

Раніше ми писали: Волинська єпархія організовує хресну ходу до Свято-Успенської Почаївської лаври

У Почаїв хрестохідці приходять до Дня свята Почаївської ікони Божої Матері.

Нагадаємо, напередодні свята в честь Почаївської ікони Божої Матері, 2 серпня 2019 року, відбудеться традиційний хресний хід з чудотворним образом з урочища Вирля (село Савчиці), де був маєток Анни Гойської, яка зберігала ікону, в Почаївську лавру. Щорічно хрестохідці проходять дорогою, по якій святиню доставили в Почаївський монастир 421 рік тому.

Вас може зацікавити

У день пам’яті Святих Адріана та Наталії православна громада села Забороль відзначила престольне свято. ФОТО

Святині волинського краю відвідали Маневицьке благочиння: Одинадцятий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Ракової язви цілительниця”: до Луцького собору привезли святині