-1.1 C
Lutsk
Субота, 4 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини

Храми закривати не будуть: Священник Волинської єпархії взяв участь у зустрічі щодо ситуації навколо коронавірусу

Благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, взяв участь у зустрічі заступниці голови Волинської ОДА Світлани Мишковець з секретарями релігійних організацій, які входять до Волинської Ради Церков.

Зустріч відбулася у четвер, 12 березня 2020 року, в кабінеті посадовиці, повідомляють в Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Світлана Мишковець звернулася до священнослужителів із проханням долучитися до інформаційно-роз’яснювальної роботи, яка проводиться органами державної влади.

«Ми не маємо права заборонити людям відвідувати храми. Але ми разом повинні розповісти про небезпеку поширення коронавірусу, про превентивні заходи які вживаються в Україні та області. Окрім цього, потрібно популяризувати правила дотримання особистої гігієни, – звернулася до священнослужителів Світлана Євтихіївна. – Не потрібно панікувати, при перших проявах захворювання звертатися до лікаря. Якщо людина захворіла, то повинна утриматися від відвідування храму».

До слова, на Волині на виконання рішення Уряду призупинили навчання та відмінили усі масові заходи до 3 квітня. Таким чином, влада працює на випередження та проводить профілактичні заходи аби не допустити поширення небезпечної хвороби.

 

Вас може зацікавити

На фестивалі «Покров» симпатії глядачів завоював фільм про сім’ю священника з Волинської єпархії.

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив богослужіння з нагоди престольного свята у Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька

Редактор Головний

Семінарська сім’я попрощалась із вихованцем ВДС Назарієм Мільковським

Редактор Головний