5.8 C
Lutsk
Середа, 26 Лютий, 2020
Волинська єпархія Новини

У храмах Волинської єпархії, освячених на честь Різдва Христового, відзначили престольні свята. ФОТО

У період різдвяних свят свої престольні свята відзначають кілька парафій Волинської єпархії УПЦ. З благословення архієпископа Волинського та Луцького Нафанаїла, святкові Богослужіння у селах Старі Червища (Камінь-Каширське благочиння) та Городище (Ківерцівське благочиння) відбулися 9 та 8 січня.

У селі Старі Червища спільну молитву очолив клірик Любешівського благочиння настоятель храму Почаївської ікони Пресвятої Богородиці села Залаззя протоієрей Миколай Криворучко. Йому співслужили настоятель місцевого храму священник Іоан Чудінович та запрoшені ним священнослужителі Української Православної Церкви.

Після читання Євангелія зі словом проповіді до віруючих звернувся настоятель храму Святої княгині Ольги с. Межисить прот. Олег Шум, який наголосив на тому, що святкування Різдва не полягає лише в дотриманні зовнішніх традицій, а в духовному спілкуванні з Богом та перебуванні в молитві.

На завершення Богослужіння настоятель подякував усім священникам, прихожанам та паломникам, які прибули на престольне свято і побажав, щоб у кожного в серці завжди перебував новонароджений Христос-Младенець, даруючи Свій мир, любов та спасіння.

У селі Городище богослужіння очолив благочинний Ківерцівського округу прот. Олександр Кондратюк. Йому співслужили священники з навколишніх сіл. Зі словом проповіді до вірян звернувся голова просвітницького відділу Волинської єпархії прот. Валентин Марчук.

У невеличкому селі назбирався переповнений храм людей, адже з величезною радістю в серці люди старалися розділити свою молитву зі священнослужителями, які прибули на торжество.

Читати також:

Громада Різдва Христового м. Горохів відзначила престольне свято. ФОТО 

Свято-Стефанівська парафія с. Усичі Луцького р-н відзначила престольне свято. ФОТО 

Свято-Стефанівська громада УПЦ села Пожарки відзначила престольне свято. ФОТО

Вас може зацікавити

19-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Юні паломники з Горохова напередодні нового навчального року відвідали Почаїв. ФОТО

Редактор Головний

Нічого не змінилось, окрім приміщення: У Скобелці відзначили перше престольне свято після захоплення храму. ФОТО

Редактор Головний