6.7 C
Lutsk
Середа, 21 Жовтень, 2020
Волинська єпархія Новини

Гонима громада с. Годомичі у день престольного свята молилась вже у храмі. ФОТО

Святкову Божественну літургію очолив місцевий благочинний прот. Петро Бугайчук, якому співслужили настоятель місцевої громади священник Іоанн Шкабура та клірики єпархії.

Під час богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та за єдність православних християн. Опісля Божественної літургії відбувся хресний хід.

Зауважимо, під час сумнозвісних події минулого року православна громада села Годомичі  залишилася без храму, однак зберегла своє існування. Як бачимо, віряни не розбіглись, а згуртувались навколо свого пастиря, разом з яким певний час молились у одній із хатин прихожан, а від недавна вже у тимчасовому храмі.

Отець благочинний подякував отцю настоятелю та прихожанам за терпіння та працю, яку вони у не прості часи несуть без нарікання, та привітав усіх з престольним святом.

У свою чергу, отець Іоанн подякував собору священства, усім прихожанам та гостям за підтримку і розділену радість свята. Батюшка з громадою подякував усім, хто допоміг громаді нині бути на своєму місці! Адже якби не радикальні поштовхи певних людей, віряни б сьогодні не змогли б настільки сильно зрозуміти цінність молитви, віри, Божої опіки, розуміння і підтримки між нами в громаді.

Вас може зацікавити

У нижньому приділі Свято-Іллінського храму міста Каменя-Каширського розпочато звершення постійних богослужінь. ФОТО

Редактор Головний

Недільна школа при Свято-Іоанно-Богословському храмі Луцька запрошує дітей на навчання

Редактор Головний

У неділю 4-ту після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію в кафедральному храмі. ФОТО

Редактор Головний