11.1 C
Lutsk
Середа, 21 Квітень, 2021
Волинська єпархія Новини

Гонима громада с. Несвіч у день престольного свята вперше молились у храмі, що будується. ФОТО

21 листопада 2020 року, у день пам’яті Архістратига Михаїла та всіх Небесних сил, прихожани православної Свято-Михайлівської громади с. Несвіч вперше відзначили престольне у храмі, який будується. 

Нагадаємо, що громада вимушена будувати новий храм, оскільки храм, в якому довгий час молились православні, був переданий громаді “ПЦУ”.

6 вересня 2020 року, у неділю 13-у після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Чин закладки нового Свято-Михайлівського храму у селі Несвіч.

І от за такий короткий проміжок часу православні несвічани моляться вже у храмі, хоч і недобудованому, без ремонту, але храмі, де вони наповнюються любов’ю до Бога та всіх оточуючих їх людей.

У день престольного свята богослужіння очолив прот. Василь Левковець. Йому співслужили прот. Євгеній Поліщук, благочинний Берестечківської  округи прот. Дмитро Петрущак, настоятель храму прот. Микола Ковальчук та клірики Волинської єпархії.

Після завершення Літургії та Хресного ходу, вітаючи настоятеля й прихожан з престольним святом, отець Василь Левковець наголосив на тому, що кожен сьогодні має згадати і подякувати своєму Ангелу Хранителю, який завжди перебуває з нами, захищаючи душі й серця від спокус та нечистої сили.

Після своєї поразки диявол не припиняє боротись з людьми, відданими Господу й Церкві, бажаючи ввести їх у погибель, тому щоденно ми маємо звертатись за допомогою до всіх Небесних сил безплотних, просячи постійного захисту від бісівських спокус.

У свою чергу, настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Микола щиро подякував собору духовенства, прихожанам та гостям за спільну молитву та побажав усім присутнім постійно бути під молитовним покровительством ангелів й архангелів Господніх.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл прочитав третю частину Великого канону у храмі при ВДС. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Ощів. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Гонима громада храму на честь ікони Божої Матері “Усіх скорботних Радість” відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний