30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини УПЦ

Це День народження нашого народу, – Блаженніший Митрополит Онуфрій вітає українців з Днем Хрещення Русі

Напередодні святкування 1033-ої річниці з Дня Хрещення Русі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України надіслав поздоровлення всім українцям, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Сердечно поздоровляю всіх вас, дорогі брати і сестри, з Днем Хрещення Русі, з Днем Хрещення нашого народу!

Колись святий князь Володимир охрестив свій народ во ім’я Святої Живоначальної Трійці: Отця, і Сина, і Святого Духа.

День Хрещення нашого народу є його Днем народження. Тому що охрестившись, люди пізнали істинного Бога. Святий князь Володимир молився, коли охрестив Русь: «Боже Великий, який створив небо і землю, подивись на цей новий народ і дай йому силу, утверди його в Православній вірі!».

Ми сьогодні радіємо, тому що у Хрещенні ми стали дітьми Божими. Хрещення зробило наш народ величним, красивим, благородним. Хрещення перетворило наших людей із самолюбців на тих, хто любить Бога.

Я щиро вітаю всіх вас з Днем Хрещення нашої землі, нашого народу і бажаю, щоб кожен із нас пам’ятав про це, що ми є нащадками святого князя Володимира і за плоттю, і за вірою. Бажаю, щоб ми всі жили так, щоб бути гідними нащадками святого князя Володимира — нашого просвітителя і хрестителя.

З Хрещенням Русі! Нехай Бог молитвами святого князя Володимира береже всіх нас!

Вас може зацікавити

На Волині розпочався православний молодіжний фестиваль “Фавор”: молоді люди розмірковуватимуть про Церкву у своєму житті і своє місце у ній

Редактор Головний

Про рятівну молитву до Пресвятої Трійці

Редактор Головний

23 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний