-1.7 C
Lutsk
Субота, 4 Лютий, 2023
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл відвідав гониму громаду с. Новостав. ФОТО

8 листопада 2020 року, у неділю 22-у після П’ятидесятниці та день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав гониму громаду с.Новостав. 

Свого часу православна громада, яка молилася у Свято-Успенському храмі села, цього дня, вшановуючи пам’ять великомученика Димитрія Солунського та з нагоди дня освячення храму, відзначала відпуст. Після сумнозвісних подій минулого року, коли церкву передали громаді “ПЦУ”, віряни продовжують берегти благочестиву традицію та й нині по-особливому вшановують цей день.

Відтак, з цієї нагоди святкову Божественну літургію у тимчасовому храмі очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Княгининівського округу прот. Петро Приступа, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель парафії свящ. Георгій Куницький та гості у священному сані.

На малому вході керуючий єпархією возвів настоятеля храму у сан протоієрея.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після відпусту владика Нафанаїла привітав вірян з неділею та днем пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, а також активних прихожан храму нагородив медалями Волинської ікони Божої Матері, а церковних хористів – архієрейськими грамотами.

Вас може зацікавити

У день пам’яті вмч. Варвари єпископ Афанасій очолив Божественну Літургію у с. Кути. ФОТО

Редактор Головний

Владика Афанасій провів духовну бесіду зі студентами ВДС

Редактор Головний

Напередодні свята Введення архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний