13.6 C
Lutsk
Середа, 25 Травень, 2022
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл привітав дітей та прихожан собору з Різдвом Христовим

7 січня 2021 року, напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив вечірнє богослужіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Після закінчення богослужіння владика звернувся до християн зі словами повчання. У ньому Архіпастир наголосив на тому, навіщо діти у храмі, якщо вони нічого не розуміють. Владика розповів, що таке питання якось поставили поставили й одному старцю. Той відповів, що діти хоч нічого не розуміють, але розуміє і трепеще у храмі від молитви диявол. Тому ми від самого дитинства повинні водити дітей до церкви, аби вони, навіть нічого не розуміючи, отримували певну благодать. Таким чином ми допоможемо їм у майбутньому стати духовними людьми.

Наостанок владика роздав дітям та всім прихожанам солодкі подарунки.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння напередодні престольного свята храму на честь вмчм. Димитрія Солунського с. Вишнів

Редактор Головний

Волинська єпархія передала гуманітарну допомогу у м. Кролевець на Сумщині

Редактор Головний

У неділю 20-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив богослужіння у Свято-Покровському храмі с. Піщане

Редактор Головний