-1.1 C
Lutsk
Середа, 19 Січень, 2022
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл освятив новий іконостас та розпис семінарського храму. ФОТО

18 жовтня 2020 року, у Неділю 19-у після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію. Владика освятив новий іконостасі розпис у храмі  на честь святих рівноапостольних Кирила та Мефодія при Волинській духовній семінарії.

Його Високопреосвященству співслужили ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Ілля (Вишневський) та клірик семінарського храму протоієрей Іоанн Нідзельський.

Недільне богослужіння прикрашали своїм співом студенти семінарії під керівництвом викладача ВДС Олександра Цюрика

Перед початком Літургії керуючий Волинською єпархією звершив чин освячення нового іконостасу та розпису у храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Під час богослужіння владика разом з собором духовенства та прихожанами піднесли посилену молитву за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Після завершення Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. Владика подякував ректору ВДС архімандриту Євменію за плідну працю, яка прикрашає та розширює семінарський храм.

“Бажаю Вам, щоб не тільки храм преображався новими прикрасами, але й душі тих прихожан, які переступають поріг цього дому Божого, преображались та наповнювались благодатною силою Святого Духа, яка буде вказувати правильний шлях для спасіння у Царстві Небесному”, – підсумував архіпастир.

У свою чергу, архімандрит Євменій щиро подякував владиці Нафанаїлу за спільну молитву та попросив у архіпастиря завжди згадувати викладачів й вихованців Волинської духовної школи у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 2-ої Великого посту єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Розклад богослужінь та освячення води на Богоявлення у храмах Луцька

Редактор Головний

Громада с. Нуйно – Президенту: Якщо у вас є любов до людей – допоможіть нам. ВІДЕО

Редактор Головний