18.2 C
Lutsk
Субота, 26 Вересень, 2020
Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив Чин Прощення у кафедральному соборі. ФОТО

1 березня 2020 року, у Неділю сиропусну, керуючий Волинською і Луцькою єпархією архієпископ Нафанаїл очолив Чин прощення у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Разом з Його Високопреосвященством молилися настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архім. Паїсій (Хомич), прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, ієром. Феофан (Кирилюк) та клірики кафедрального собору.

Наприкінці вечірні Архіпастир прочитав особливі молитви, в яких звучало прохання про благословіння Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після вечірні владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир дав настанови вірянам щодо різних аспектів посту, побажавши пастві, щоб кожен потрудився у міру своїх сил.

“Прийшла “духовна весна”, і від кожного з нас залежить те, чи у період цього Великого посту ми наблизимося на ще одну сходинку до Бога чи ні”, – зазначив владика та наголосив, що тільки гріх є тим бар’єром, який відділяє нас від Бога.

“Тому у часі Великого посту, найперше, будемо боротися з гріхом, що живе у нас самих, а щоб ця боротьба мала результат, ми повинні попросити прощення та щиро простити один одного. Бо без цього духовна боротьба неможлива”, – підсумував він.

Потім Архіпастир, схилившись до землі, попросив прощення у своєї пастви. Високопреосвященіший владика стояв на амвоні, приймаючи прощення, та прощав кожного, хто підходив до нього, доки не підійшли всі: духовенство, студенти Волинської духовної семінарії та парафіяни.

Нагадаємо, сьогодні вранці архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі.

Читати також: Звернення керуючого Волинською і Луцькою єпархією архієпископа Нафанаїла до пастви напередодні Великого посту 

Вас може зацікавити

Коляда та різдвяні віншування у Луцькій центральній районній лікарні. ФОТО

Редактор Головний

У неділю Всіх Святих землі Руської архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

У день мучеників Маккавеїв учасники товариства прп. Ніколи Святоші роздавали святкові букети задля онкохворих діток

Редактор Головний