-1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 9 Грудень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир звершив святкове богослужіння Вербної неділі. ФОТО

17 квітня 2022 року, у Неділю цвітоносну, свято Входу Господнього до Єрусалима, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Архіпастирю цього дня співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель Свято-Покровського храму архімандрит Феофан (Кирилюк) та клірики собору.

На сугубій єктенії піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

В особливій молитві, яка підноситься зараз у храмах УПЦ, Високопреосвященніший владика попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Керуючий єпархією звершив дияконську хіротонію над викладачем Волинської духовної семінарії Вадимом Бацманом.

Після відпусту Архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді. Владика розповів вірянам про вхід Господа до Єрусалиму. Опісля архієпископ Волинський і Луцький побажав пастві Божої милості і благодаті Святого Духа, щоб провести у мирі Страсну седмицю та у мирі і радості зустріти Воскресіння Христове. Також владика привітав клірика кафедрального собору прот. Георгія Віхотя з днем народження.

Вас може зацікавити

19 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Гонима православна громада села Ощів відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Свято-Iоанно-Богословська громада Луцька відзначила своє перше престольне свято. ФОТО

Редактор Головний