-1.1 C
Lutsk
Середа, 19 Січень, 2022
Всі новини Календар

9 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниці. Глас 1.
Петрів піст.
Дозволяється їжа з олією.

Совершается служба с полиелеемТихвинськоїікони Божої Матері (1383). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Давида Солунського (VI).

Прп. Іоанна, єп. Готфського (VII). Свт. Діонісія, архієп. Суздальського (1385). Знайдення мощей прп. Тихона Луховського, Костромського (1569). Перенесення мощей прп. Ніла Столобенського (1995).

Сщмч. Георгія пресвітера (1918).

Ліддської (Римської) (I), Нямецької (1399), Седмиєзерної (XVII) ікон Божої Матері.

Євангельські читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Рим., 101 зач., IX, 6-19. Мф., 38 зач., X, 32-36; XI, 1. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“ВСЯКОГО, КТО ИСПОВЕДАЕТ МЕНЯ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ, ТОГО ИСПОВЕДАЮ И Я ПЕРЕД ОТЦЕМ МОИМ НЕБЕСНЫМ”.ЧИ ВАЖКО СПОВІДУВАТИ ГОСПОДА? НЕМАЄ НІЯКОЇ ВАЖКОСТІ.

 

ЯКА ПРАЦЯ ПОТРІБНА КОЛИ ГОСПОДЬ НАШ ІСУС ХРИСТОС ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ ТА БОГ, ЯКИЙ ЗАРАДИ НАС ПРИЙШОВ НА ЗЕМЛЮ, ВОПЛОТИВСЯ ВІД СВЯТОГО ДУХУ ТА МАРІЇ ДІВИ І СТАВ ЛЮДИНОЮ, РОЗІП’ЯТИЙ, ПОСТРАЖДАВ, ПОХОВАНИЙ, ВОСКРЕС В ТРЕТІЙ ДЕНЬ, ПІДНЯВСЯ НА НЕБО ТА СЕДИТЬ ПРАВОРУЧ ВІД БОГА ТА ОТЦЯ, І ЗНОВУ ПРИЙДЕ СУДИТИ ЖИВИХ ТА МЕРТВИХ,- ПОСЛАВ ДУХА СВЯТОГО НА СВ. АПОСТОЛІВ, І ЗУСИЛЛЯМИ ЇХ ОБЛАШТУВАВ НА ЗЕМЛІ СВЯТУ ЦЕРКВУ, ЯКА, НАВЧАЮЧИ ІСТИНІ ТА ОСВЯЧУЮЧИ ТАЇНСТВАМИ, ПРАВИЛЬНИМ ШЛЯХОМ ВЕДЕ  УСІХ ВІРНИХ ЧАД СВОЇХ В ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ?

 

УСЕ ЦЕ МИ ПОВТОРЮЄМО ЩОРАЗУ,  КОЛИ ЧУЄМО ТА ЧИТАЄМО СИМВОЛ ВІРИ. ВІЗЬМИ ЦІ ІСТИНИ , ВКАРБУЙ ЇХ У СВОЄМУ СЕРЦІ, ТА БУДЬ ГОТОВИМ, НЕ БОЯЧИСЬ ЛИЦЯ ЛЮДСЬКОГО, ПОКАЗАТИ, ЩО ТАК ЧИ ІНАКШЕ, ПОТРІБНО ВІРУВАТИ, ЩОБ СПАСТИCЬ, ГОТУЮЧИСЬ РАЗОМ І ПОТЕРПІТИ ТЕ, ЩО ЗА ЦЕ І ПОТЕРПІТИ ДОВЕДЕТЬСЯ ТОБІ.

 

ОГОРОДЖУЙ, УСТА ВЧИТЕЛІВ НЕПРАВДИ І ТИХ ХТО ХУЛИТЬ ХРИСТИЯНСТВО СЛОВОМ ІСТИНИ,- ТА ОТРИМАЄШ ТЕ, ЩО ОБІЦЯНО БОГОМ. ТИ СПОВІДУЄШ ЙОГО БОГОМ ТА СПАСИТЕЛЕМ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ, А ВІН ПЕРЕД БОГОМ ОТЦЕМ СПОВІДУЄ, ЩО ТИ ВІРНИЙ ЙОГО ПОСЛІДОВНИК ТА СПОВІДНИК.

Вас може зацікавити

27 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Відбулися збори Луцьких благочинь. ФОТО

Редактор Головний

22 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний