11.7 C
Lutsk
П’ятниця, 30 Вересень, 2022
Всі новини Календар

8 червня 2022 року – календар з повчанням

Апп. від 70-ти Карпа і Алфея (I).

Мчч. Аверкія та Єлени (I). Прп. Додо Давидо-Гареджийського, Грузинського (596) (перехідне святкування в середу після Вознесіння). Прп. Іоанна Психаїта спов. (IХ). Мч. Георгія Нового (1515). Знайдення мощей прп. Макарія Калязинського (1521).

Євангельські Читання

Діян., 47 зач., XXIII, 1-11. Ін., 54 зач., XVI, 15-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Господь говорить святим апостолам перед стражданнями: “скоро не побачите Мене. і знову скоро побачите Мене”. Страждання Господа і смерть так вразили св. апостолів, що очі розуму їх помутніли, і вони перестали бачити Господа, як Господа; сховалося світло, і вони сиділи у пітьмі гіркій та томливій. Пітьму цю розігнало світло воскресіння Христового, – і вони знову побачили Господа.

 

Так слова Свої пояснив Сам Господь: “ви будете плакати, – говорив Він, – і будете голосити, а світ почне радіти; ви будете сумними, але сум ваш у радість буде”. Говорять, що і всяка душа на шляху до досконалості переживає подібну ж поразку. Пітьма повсюдна покриває її, і вона не знає куди діватися; але приходить Господь і печаль перетворює у радість.

 

Це необхідно так, як необхідно жінці помучитися перед тим, як належить народитися від неї людині у світ. Чи не можна звідси підсумувати, що хто не пережив цього, у тому ще не народився справжній християнин?

Вас може зацікавити

5 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Святитель Ігнатій Брянчанинов про значення Євхаристії у спасінні людини

Редактор Головний

5 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний