20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

5 вересня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 13-та після П’ятидесятниці.

Віддання свята Успіння Пресвятої Богородиці. Мч. Лупа (близько 306).

Сщмч. Іринея, єп. Ліонського (202). Прпп. Євтихія (близько 540) і Флорентія (547). Свт. Каліника, патр. Константинопольського (705). Сщмчч. Єфрема, єп. Селенгинського, Іоанна пресвітера і мч. Миколая (1918); сщмчч. Павла та Іоанна пресвітерів (1937). Прославлення сщмч. Прокопія, архієп. Херсонського (1996). Собор Херсонських святих. Собор Московських святих (перехідне святкування в неділю перед 26 серпня).

Подільської ікони Божої Матері (XVII).

Євангельські Читання

2 Кор., 186 зач., VIII, 7-15. Мк., 11 зач., III, 6-12. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ СЬОГОДНІ МИ ЧУЄМО У ХРАМАХ, ЙДЕТЬСЯ ПРО ТЕ, ЩО ГОСПОДЬ ЛЮДЯМ І БІСАМ ЗАБОРОНЯВ ХВАЛИТИ ЙОГО, КОЛИ БУВ НА ЗЕМЛІ, АЛЕ ВИМАГАВ, ЩОБ ВІРУВАЛИ В НЬОГО ТА ВИКОНУВАЛИ ЗАПОВІДІ БОЖІ.

 

ТАКИЙ ЖЕ ЗАКОН У ГОСПОДА І ТЕПЕР, ТАКИЙ БУДЕ І НА СУДІ: “НЕ ВСЯКИЙ, ХТО ГОВОРИТЬ МЕНІ: ГОСПОДИ! ГОСПОДИ! ВВІЙДЕ У ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ, АЛЕ ТОЙ, ХТО ВИКОНУЄ ВОЛЮ ОТЦЯ МОГО НЕБЕСНОГО” (МФ. 7, 21).

 

ТОМУ В ЦЕРКВІ ПОЧИНАЮТЬ СПІВАТИ: “СЛАВА В ВИШНІХ БОГУ”, А В КІНЦІ ДОХОДЯТЬ ДО “ЗЦІЛИ ДУШУ МОЮ… НАВЧИ МЕНЕ ТВОРИТИ ВОЛЮ ТВОЮ”. БЕЗ ЦЬОГО НІЯКОЇ ЦІНИ НЕ МАЄ ХВАЛА БОГУ.

ТАК ВОНА ТОДІ І НЕ БУВАЄ ТАКОЮ, ЩО ВИХОДИТЬ З ДУШІ, А ТІЛЬКИ ТАКОЮ, ЩО ВИХОДИТЬ ВІД ЯЗИКА ЧУЖИХ СЛІВ, ТОМУ ГОСПОДЬ І НЕ ЗВЕРТАЄ НА НЕЇ УВАГИ.

 

ТРЕБА ТАК ВЛАШТУВАЛИ, ЩОБ ІНШІ БАЧИЛИ СПРАВИ І ХВАЛИЛИ ГОСПОДА, ЩОБИ ЖИТТЯ НАШЕ БУЛО ХВАЛОЮ БОГУ, БО ВІН РОБИТЬ УСЕ Й ДЛЯ ВСІ, ТІЛЬКИ НЕ ЗАВАЖАЙ.

КОЖНОМУ ТРЕБА СТАТИ ПАХОЩАМИ ХРИСТОВИМИ, ТОДІ І БЕЗ ХВАЛИ БУДЕ БЕЗПЕРЕРВНЕ СЛАВОСЛІВ’Я ГОСПОДУ.

КВІТКА ТРОЯНДИ НЕ ВИДАЄ ГОЛОСУ, А ПАХОЩІ ЇЇ МОВЧКИ ДАЛЕКО ПОШИРЮЮТЬСЯ; ТАК ПОТРІБНО ЖИТИ І ВСІМ ХРИСТИЯНАМ.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія організовує паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Редактор Головний

20 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Зібрані понад 140 тисяч гривень у храмах Олексіївського благочиннях передали на ЗСУ та потреби діток-сиріт

Редактор Головний