-18.9 C
Lutsk
Субота, 16 Січень, 2021
Календар

4 грудня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 26-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
Різдвяний піст.
Дозволяється риба.

Совершается служба великому праздникуВведення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії .

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Євр., 320 зач., IX, 1-7. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У свято Введення у храм Пресвятої Богородиці починають співати: “Христос Рождається “, готуючи вірян до достойної зустрічі свята Різдва Христового. Спробуй зрозуміти цю настанову та дій за нею.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Заглибся у таїнство втілення Єдинородного Сина Божого, ввійди на початок його у предвічній пораді Божій про буття світу та людини у ньому,  подивися на відображення його у створенні людини, радісно зустрінь першу про нього благу звістку відразу після падіння, прослідкуй розумно поступове його розкриття у пророцтвах та прообразах старозавітних; проясни, хто та як приготувався до прийняття Бога, який воплотився, під впливом Божественних виховних настанов та дій серед Ізраїлю, перейди, якщо хочеш, за межі народу Божого і там збери промені світла Божого у темряві, яка святиться, – і подумай, наскільки обрані від усіх народів дійшли до передчуття незвичного проявлення Божого нагляду над людьми. Це буде приготування думок.

 

Але тут піст: зберися ж поговіти, сповідайся та причастись св. Христових тайн: це буде приготування діяльне та життєве. Якщо після цього всього Господь дасть тобі відчути силу пришестя Свого у плоті, – то, коли прийде свято, ти будеш святкувати його не через чужу тобі радість, а через свою кровну.

Вас може зацікавити

8 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний