8.9 C
Lutsk
Субота, 5 Грудень, 2020
Волинська єпархія Новини

У с. Озденіж у день пам’яті Казанської ікони Богородиці відзначили престольне свято. ФОТО

У середу, 4 листопада, церква вшановує образ Казанської ікони Божої Матері. В Рожищенському районі  цей день особливий для маленького  села Озденіж, в якому колись давно у  1885 році було збудовано величний храм на честь Казанської ікони.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла святкове богослужіння очолив прессекретар Волинської єпархії прот. Віктор Аніпко, якому співслужили, благочинний Копачівської округи прот. Михаїл Лесик, настоятель місцевого храму ієромонах Кирил ( Видрич) та священики Волинської єпархії.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого традиційно було прочитано Святе Євангелія та окроплено присутніх Святою водою.

У вітальному слові отець Віктор побажав усім доброго здоров’я та заступництва Божої Матері.

Настоятель храму ієромонах Кирил (Видрич) подякував священикам, сімейному хору прот. Петра Базюка, який став окрасою богослужіння, прихожанам та гостям  і закликав наступного року відвідати древню святиню.

Вас може зацікавити

До дня Хрещення Русі телеканал «NewsOne» проведе телемарафон. ВІДЕО

Редактор Головний

У день престольного свята керуючий єпархією відвідав громаду на Любешівщині. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Воздвиження Хреста Господнього архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння з особливим чином

Редактор Головний