25.6 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

3 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 2-га після П’ятидесятниці. Глас 8.
Петрів піст.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Мефодія, єп. Патарського (312). Блгв. кн. Гліба Володимирського (сина св. Андрія Боголюбського) (1175).

Мч. ІнниПінита  Рими (I-II). Мчч. Арістоклія пресвітера, Дімітріана диякона та Афанасія чтеця (біл. 306). Свт. Левкія спов., єп. Врунтисіопольського (V). Свт. Міни, єп. Полоцького (1116). Прав. Миколая Кавасіли (біл. 1397) (Грец.). Перенесення мощей свт. Гурія, архиєп. Казанського (1630).

Моденської (Косинської) ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

Рим., 84 зач., III, 19-26. Мф., 20 зач., VII, 1-8.

Святитель Феофан Затворник. Мысли на каждый день года

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“НЕ СУДІТЬ І НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ”. ЩО ЗА ХВОРОБА – ПЕРЕСУДИ ТА ОСУДЖЕННЯ. УСІ ЗНАЮТЬ, ЩО ЦЕ ГРІХ, АЛЕ НЕМАЄ НІЧОГО БІЛЬШ ЗВИЧНОГО НАМ  ЗА ОСУДЖЕННЯ. ХТОСЬ СКАЖЕ: “НЕ ВРАХУЙ БОЖЕ ЯК ОСУД”, АЛЕ ВСЕ ТАКИ ОСУДЖЕННЯ ВСЕ ДОВЕДЕ ДО КІНЦЯ.

ХТОСЬ ВИПРАВДОВУЄ СЕБЕ ТИМ, ЩО РОЗУМНІЙ ЛЮДИНІ ПОТРІБНО МАТИ СВОЮ ДУМКУ НА ТЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У СУСПІЛЬСТВІ, ТОМУ НАМАГАЄТЬСЯ ПОКАЗАТИ, ЩО НЕ ОСУДЖУЄ, А РОЗДУМУЄ НАД ПРОБЛЕМОЮ. АЛЕ І ПЕРЕСІЧНЕ ВУХО НЕ МОЖЕ НЕ РОЗРІЗНИТИ В ЙОГО МОВІ  ОСУДЖЕННЯ.

МІЖ ІНШИМ, ВИРОК ГОСПОДНІЙ ЗА ЦЕЙ ГРІХ – СУВОРИЙ ТА РІШУЧИЙ. ХТО ОСУДЖУЄ ІНШИХ, ТОМУ НЕ МАЄ ВИПРАВДАННЯ. ЯК ЖЕ Ж БУТИ? ЯК ОМИНУТИ БІДИ?

НАЙКРАЩИЙ ЗАСІБ ПРОТИ ОСУДЖЕННЯ ПОЛЯГАЄ ОСЬ У ЧОМУ: ВВАЖАТИ САМОГО СЕБЕ ОСУДЖЕННИМ. ХТО ВІДЧУЄ СЕБЕ ТАКИМ, ТОЙ НЕ МАТИМЕ ЧАСУ ОСУДЖУВАТИ ІНШИХ.

ТІЛЬКИ Й СПРАВ БУДЕ У НЬОГО: ” ГОСПОДИ,  ПОМИЛУЙ! ГОСПОДИ,  ПРОСТИ МОЇ ГРІХИ!”

0

Вас може зацікавити

4 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 лютого 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

13 червня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний