19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Календар

28 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 10-та після П’ятидесятниці. Глас 8.
Посту немає.

Совершается служба великому праздникуУспіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомІкони Софії, Премудрості Божої  (Новгородської). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомШановані ікони Успіння Божої Матері: Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомКиєво-Печерської  (1073), Бахчисарайської (XV)Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОвинівської (1425), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПсково-Печерської  (1472), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСемигородної (XV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПюхтицької (XVI). Ікон Божої Матері: Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАцкурської (I), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЦилканської (IV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВолодимирської-Ростовської (XII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМоздоцької  (XIII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомГаєнатської (XIII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЧухломської (XIV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСурдезької (1530), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомТупичевської (XVII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком Влахернської, Бахчисарайської.

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, ЯКЕ СЬОГОДНІ МИ ЧУЛИ У ХРАМАХ, Є ТАКІ СЛОВА: “МАРІЯ Ж ОБРАЛА

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийБЛАГУ ЧАСТКУ” (ЛК. 10, 42)

 

УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ ПОКАЗУЄ БЛАГИЙ КІНЕЦЬ ЦЬОГО ВИБОРУ. САМ СПАСИТЕЛЬ В УСПІННІ ЇЇ ПРИЙНЯВ У РУКИ СВОЇ ЇЇ ДУШУ. ТОГО Ж БУДУТЬ ДОСТОЙНІ І БАГАТО СВЯТИХ; ТЕЖ САМЕ ЗУСТРІНУТЬ У РІЗНИХ ВИДАХ ТА СТУПЕНЯХ І ВСІ, ХТО ВИБЕРЕ БЛАГУ ЧАСТИНУ.

 

У ЧАС ОБРАННЯ ТІЛЬКИ ПРОЗРІВАЄ ЦЕЙ КІНЕЦЬ, А ДЕЯКОЮ МІРОЮ НАВІТЬ ПОПЕРЕДНЬО ВІДЧУВАЄТЬСЯ; АЛЕ ПОТІМ ПРАЦЯ, БОРОТЬБА І ПРИМУШЕННЯ СЕБЕ ІДУТЬ ОДНІ ЗА ІНШИМИ І ЗАТЬМАРЮЮТЬ ВИБРАНИЙ ШЛЯХ.

 

ПРОВІДНОЮ ЗІРКОЮ ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЛАГИЙ КІНЕЦЬ БЛАГОЇ ЧАСТИНИ. ЦЕ ТЕЖ САМЕ, ЩО ВОГНИК, ЯКИЙ ДАЛЕКО СВІТИТЬСЯ ДЛЯ МАНДРІВНИКА, ЯКОГО ЗАСТАЛА НІЧ. СПОДІВАННЯ – ЦЕ ЗБУДНИК ЕНЕРГІЇ , ПІДТРИМУВАЧ ТЕРПІННЯ ТА ПОСТІЙНОСТІ У РОЗПОЧАТІЙ СПРАВІ, А САМЕ ВОНО МІЦНЕ ВІРОЮ. ЗА ВІРОЮ ВИБИРАЮТЬ, СПОДІВАННЯМ БУВАЮТЬ ТВЕРДИМИ У ВИБРАНОМУ, А ТЕРПІННЯМ ДОСЯГАЮТЬ БЛАГОГО КІНЦЯ.

Вас може зацікавити

Був хорошим командиром для побратимів, а для батьків – найкращим сином: на Любешівщині поховали молодого Героя

Редактор Головний

30 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

10 фактів про Православ’я

Редактор Головний