0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Календар

28 грудня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 30-а після П’ятидесятниці. Глас 4.
Різдвяний піст.
Їжа з олією.

Совершается служба с полиелеемСщмч. Іларіона, архієп. Верейського (1929). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Єлевферія, матері його мц. Анфії і мч. Корива єпарха (бл. 117-138). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Павла Латрійського (955). Совершается служба на шестьСвт. Стефана спов., архієп. Сурозького (VIII). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСобор Кримських святих. Прав. Димитрія Горського (1828). 

Мч. Єлевферія кувікуларія (IV). Прп. Парда пустельника (VI). Прп. Трифона Печензького, Кольського (1583). Собор Кольських святих.

Сщмчч. Олександра і Василія1Вікторина пресвітерів (1937).

Євангельські  Читання

Евр., 319 зач., VIII, 7-13. Мк., 33 зач., VIII, 11-21 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПЛИВ ГОСПОДЬ З УЧНЯМИ НА ІНШУ СТОРОНУ МОРЯ, А ВОНИ ЗАБУЛИ ВЗЯТИ ХЛІБІВ, І МАЛИ З СОБОЮ ТІЛЬКИ ОДИН ХЛІБ, І СТАЛИ ДУМАТИ, ЯК ТУТ ЇМ БУТИ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ВІДАЮЧИ ПОМИСЛИ ЇХНІ, ГОСПОДЬ НАГАДАВ ПРО НАСИЧЕННЯ ЧОТИРЬОХ ТА П’ЯТИ ТИСЯЧ НАРОДУ, ПІДВОДЯЧИ ЇХ ДО УПОВАННЯ НА ТЕ, ЩО ПРИ НЬОМУ НЕ ПОМРУТЬ З ГОЛОДУ, ХОЧА БИ І ЖОДНОГО ХЛІБА ВОНИ НЕ МАЛИ.

 

СКІЛЬКИ ТРИВОГ НАВОДЯТЬ ІНКОЛИ НА КОЖНОГО ПОМИСЛИ ПРО НЕВІДОМЕ МАЙБУТНЄ! ЗАСПОКОЄННЯ ВІД ЦИХ ТРИВОГ ОДНЕ – УПОВАННЯ НА ГОСПОДА, А ОЖИВЛЕННЯ ТА УКРІПЛЕННЯ ЧЕРПАЄТЬСЯ ВІД РОЗУМНОГО РОЗГЛЯДУ ТОГО, ЩО ВЖЕ БУЛО З НАМИ І З ІНШИМИ.

 

НЕ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЖОДНОЇ ЛЮДИНИ, ЯКА БИ У СВОЄМУ ЖИТТІ НЕ ПЕРЕЖИЛА ВИЗВОЛЕННЯ ВІД БІДИ АБО НЕСПОДІВАНИХ ПОВОРОТІВ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ. ЗГАДКАМИ ПРО ТАКІ ВИПАДКИ Й ОЖИВЛЯЙ ДУШУ СВОЮ, КОЛИ ПОЧНУТЬ МУЧИТИ ЇЇ СУМНІ ДУМКИ ПРО ТЕ, ЯК БУТИ. БОГ УСЕ ВЛАШТУЄ НА КРАЩЕ І ТЕПЕР, ЯК БУВАЛО РАНІШЕ. ДОВІРСЯ ЙОМУ; ЩЕ ДО ТОГО, КОЛИ ВИЗВОЛИШСЯ ВІД БІДИ, ВІН ПОШЛЕ ТОБІ БЛАГОДУШНІСТЬ, ПРИ ЯКІЙ І НЕ ПОМІТИШ БІДИ СВОЄЇ.

 

“ТОГО, ХТО ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА ГОСПОДА, МИЛІСТЬ ВІДВІДАЄ”. РОЗГЛЯДАЙ ДОСВІД ЦЬОГО В СВЯЩ. ПИСАННІ, У ЖИТІЯХ СВЯТИХ, У СВОЄМУ ЖИТТІ ТА ЖИТТІ ЗНАЙОМИХ ТВОЇХ І ПОБАЧИШ, ЯК У ДЗЕРКАЛІ, ЯКИМ “БЛИЗЬКИМ Є ГОСПОДЬ ДО ВСІХ, ХТО ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО НЬОГО”. І ПЕРЕЖИВАННЯ ЗА ДОЛЮ СВОЮ НЕ ОБУРЯТЬ ДУШІ ТВОЄЇ.

Вас може зацікавити

8 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 лютого 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний