16.1 C
Lutsk
Неділя, 27 Вересень, 2020
Календар

27 січня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 33-а після П’ятидесятниці. Глас 7.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВіддання свята Богоявлення. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПреподобних отців, у Синаї і Раїфі вбитих : ІсайїСаввиМойсея та учня його Мойсея, ЄреміїПавлаАдамаСергіяДомнаПрокла, Іпатія, ІсаакаМакаріяМаркаВеніаміна, Євсевія, Іллі та інших з ними (IV-V). Совершается служба с полиелеемРівноап. Ніни, просвітительки Грузії (335).

Прп. Іосифа Аналітина Раїфського (IV). Прп. Феодула Синайського (V). Прп. Стефана (VIII).

Прп. Іоанна спов. (1961).

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 34 зач. (від полу́), X, 1-8. Літ. – Як., 53 зач., II, 14-26. Мк., 48 зач., X, 46-52. Рівноап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 104 зач., XXV, 1-13.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Що користі, браття мої, якщо хто говорить мені, що він має віру, а справ немає? Чи може віра ця спати його?”

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Шлях до віри – покаяння. У покаянні ж що говорять? – Згрішив, не буду. Не буду грішити, відповідно буду жити за заповідями. Оскільки з прийняттям віри покаяння не відходить, але з нею з’єднавшись до кінця перебуває, то і рішення – жити за заповідями – перебуває у силі і при вірі.

 

Тому віруючий, якщо прийшов до віри шляхом покаяння буває ревним виконавцем заповідей або творцем добрих справ. Віра дає йому на те сильніше прагнення; віра дає йому на те і сили благодатні через Св. Таїнства. Так віра супроводжує справи.

 

А страви роблять віру досконалою: бо поки справою не зроблено те, чому хто вірував раніше, віра нібито і не вірою була. Вони видною стає тільки у справах. І не тільки видною, але і міцною. Справи діють зворотно на віру та її укріпляють.

Вас може зацікавити

10 січня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

2 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний