17.8 C
Lutsk
Субота, 26 Вересень, 2020
Календар

26 січня 2020 року – календар з повчанням

Неділя 32-а після П’ятидесятниці. Глас 7.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПіслясвято Богоявлення. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Єрмила і Стратоника (бл. 315). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Іринарха, затворника Ростовського (1616). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Єлеазара Анзерського (1656).

Мч. Петра Анійського (309-310). Прп. Іакова, єп. Нізибійського (350).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 10-е, Ін., 66 зач., XXI, 1-14. Літ. – Неділі після Богоявлення: Єф., 224 зач. (від полу́), IV, 7-13. Мф., 8 зач., IV, 12-17 (початок проповіді покаяння)

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Вчора Апостол озброїв християнина, який став

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенскийна шлях спасіння, духовною всезброєю, а нині вказує на керівників у цій складній ході та

останню світлу мету цього.

 

керівники – це пастирі та вчителі, яких дав Господь Церкві, вустами яких Сам промовляє благопотрібну всякому вказівку, хто звертається з вірою та молитовним зверненням до Господа. Істину цю знають ті, хто самовіддано йде шляхом Господнім, і без жалю до себе веде боротьбу з ворогами спасіння.

 

Вони у пастирях своїх завжди бачать допомогу та напоумлення, коли зі сторони споглядати та очікувати би її було неможливо. Бо не до людей приходять, а до Господа, який завжди готовий керувати та повчати через людей цих всякого, хто щиро та з вірою шукає у Нього допомоги. Світла ціль остання є “у міру повного віку Христового”, – вік “у мужа досконалого”.

 

Що є муж досконалий у звичному порядку, всім відомо; і не можна знайти людини, яка би не бажала досягнути такої досконалості; але що є муж досконалий у Господі, нікому не відомо, окрім тих, хто вступив у цей вік. Це однак не повинно ні в кого охолоджувати ревності до досягнення і собі цього віку, а навпаки – ще більше підігрівати її; тому що невідомість залежить від висоти тієї досконалості духовної, яка йменується чоловічим віком у житті по Богові.

 

Апостол визначив його сприйняттям повноти досконалостей, які були показані у Господі Спасителю. Всякий бачить, що є через що до звання нашого прикласти “всі старання”.

Вас може зацікавити

5 липня 2019 року- календар

Редактор Головний

13 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний