30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

25 липня 2021 року – календар з повчанням

Неділя 5-та після П’ятидесятниці. Глас 4.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком Мчч. Прокла і Іларія (II). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Михаїла Малеіна (962).

Мц. Голіндухи, у св. Хрещенні Марії (591). Прпп. Іоанна (998) (Груз.) и Гавриїла (X) (Груз.) Святогорців. Мчч. Феодора варяга і сина його Іоанна, у Києві (983). Прп. Арсенія Новгородського (1570). Прп. Сімона Воломського (1641).

Совершается служба с полиелеемІкони Божої Матері  “Троєручиця” (VII).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 5-е, Лк., 113 зач., XXIV, 12-35. Літ. – Рим., 103 зач., X, 1-10. Мф., 28 зач., VIII, 28 – IX, 1. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ГАДАРИНЦІ БАЧИЛИ ДИВНЕ ЧУДО ГОСПОДНЄ, ЯКЕ БУЛО ПОКАЗАНЕ У ВИГНАННІ ЛЕГІОНУ БІСІВ, ТА ВСЕ Ж ВСІМ МІСТОМ ВИЙШЛИ І МОЛИЛИ ГОСПОДА, “ЩОБ ВІН ВІДІЙШОВ ВІД ЇХ КРАЮ”.

 

НЕ ВИДНО, ЩОБ ВОНИ ВОРОЖЕ СТАВИЛИСЯ ДО НЬОГО, АЛЕ НЕ ВИДНО І ЇХ ВІРИ. ЇХ ОГОРНУВ ЯКИЙСЬ НЕЗРОЗУМІЛИЙ СТРАХ, ЧЕРЕЗ ЯКИЙ ВОНИ БАЖАЛИ ТІЛЬКИ: ІДИ МИМО, КУДИ ЗНАЄШ, ТІЛЬКИ НАС НЕ ЗАЧІПАЙ.

 

ЦЕ СПРАВЖНІЙ ОБРАЗ ЛЮДЕЙ, ЯКІ МИРНО ЖИВУТЬ У СВОЇ ОБІЙСТЯХ. БІЛЯ НИХ ВИЙШОВ ТАКИЙ СОБІ НЕСПРИЯТЛИВИЙ ПОРЯДОК РЕЧЕЙ; ВОНИ ЗВИКЛИ ДО НЬОГО, ТОМУ НЕ МАЮТЬ НІ ПОТРЕБИ, НІ ПОМИСЛІВ ЗМІНИТИ ЩО-НЕБУДЬ, ВОНИ БОЯТЬСЯ ЗРОБИТИ ЯКИЙСЬ НОВИЙ КРОК.

 

ОДНАК, ВІДЧУВАЮЧИ, ЩО ЯКЩО ПРИЙДЕ ПОВЕЛІННЯ ЗВЕРХУ, ТО СТРАХ БОЖИЙ І СОВІСТЬ ЗМУСЯТЬ ЇХ ВІДМОВИТИСЯ ВІД СТАРОГО ТА ПРИЙНЯТИ НОВЕ. ВОНИ ВСІЛЯКО УНИКАЮТЬ ВИПАДКІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ПІДВЕСТИ ЇХ ДО ТАКИХ ПЕРЕКОНАНЬ, ЩОБ, ПРИКРИВАЮЧИСЬ НЕЗНАННЯМ, ЖИТИ СПОКІЙНО ЗІ СВОЇМИ СТАРИМИ ЗВИЧКАМИ.

 

ТАКИМИ Є ТІ, ХТО БОЇТЬСЯ ЧИТАТИ ЄВАНГЕЛІЄ АБО Ж ВЕСТИ РОЗМОВУ ПРО ДУХОВНІ РЕЧІ. А ВСЕ ТОМУ, ЩО ПОБОЮЮТЬСЯ ПОТРИВОЖИТИ СВОЮ СОВІСТЬ, ЯКА, ПРОКИНУВШИСЬ, ПОЧНЕ ПРИМУШУВАТИ ЇХ ОДНЕ ПОКИНУТИ, А ІНШЕ ПРИЙНЯТИ.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій відвідав Іоанно-Богословську громаду Луцька напередодні престольного свята. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті Собору Архістратига Михаїла архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

29 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний