10 C
Lutsk
Середа, 28 Вересень, 2022
Всі новини Календар

23 серпня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 10-та після П’ятидесятниці. Глас 8.
Успенський піст.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Римських: архідиякона ЛаврентіяСікста папи, Фелікіссіма і Агапіта дияконів, Романа (258). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомБлж. Лаврентія, Христа ради юродивого, Калужського (1515). Собор новомучеників та сповідників Соловецьких.

Друге знайдення і перенесення мощей прп. Савви Сторожевського, Звенигородського (1998).

Сщмч. В’ячеслава пресвітера (1918). Сщмч. Афанасія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

1 Кор., 159 зач., XV, 12-19. Мф., 84 зач., XXI, 18-22 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ ЗАСУДИВ СМОКІВНИЦЮ НА БЕЗПЛІДДЯ ЗА ТЕ, ЩО З ВИДУ ВОНА ТАК БУЛА ПОКРИТА ЛИСТЯМ, ЩО СЛІД БУЛО НА НІЙ БУТИ І ПЛОДАМ, ЯКИХ НА ДІЛІ НЕ ВИЯВИЛОСЯ.

 

ЯКЩО ПЕРЕНЕСТИ ЦЕ НА ХРИСТИЯНСЬКЕ ЖИТТЯ, ТО ЛИСТЯ ОЗНАЧАЮТЬ ЗОВНІШНІ СПРАВИ БЛАГОЧЕСТЯ ТА ЗОВНІШНІ ПОДВИГИ, А ПЛОДИ – ВНУТРІШНЄ НАЛАШТУВАННЯ.Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский ЗА ЗАКОНОМ ТАК: ПЕРШІ ПОВИННІ ВИХОДИТИ З ОСТАННІХ; АЛЕ ЧЕРЕЗ ПОБЛАЖЛИВІСТЬ ДО НЕМОЧЕЙ – КРАЙНЯ МІРА: ОСТАННІ ПОВИННІ РОЗВИВАТИСЯ РАЗОМ З ПЕРШИМИ.

 

КОЛИ ПЕРШІ У СИЛІ, А ОСТАННІХ НЕМАЄ І В ЗАРОДКУ, ТО ЗВІДСИ ВИХОДИТЬ БРЕХНЯ ЖИТТЯ, ЯКА ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ТАК: ЗДАВАТИСЯ, АЛЕ НЕ БУТИ.СПОЧАТКУ, МОЖЛИВО, І НЕ МАЄТЬСЯ ЦЕЙ НЕЩАСЛИВИЙ НАСТРІЙ У ДУМЦІ, А ПОТІМ ВІН НЕПОМІТНО СТАЄ УСТРОЄМ ЖИТТЯ.

 

ХТО НАЛЯЖЕ ДУЖЕ НА ЗОВНІШНІСТЬ ТА ПРИВ’ЯЖЕТЬСЯ ДО НЕЇ, У ТОГО УВАГА ДО СЕРЦЯ ЗАКРИВАЄТЬСЯ, ПОЧУТТЯ ДУХОВНІ ГЛУХНУТЬ ТА ОСЕЛЯЄТЬСЯ ХОЛОДНІСТЬ.

 

НА ЦІЙ СТАДІЇ ЖИТТЯ ДУХОВНЕ ЗАВМИРАЄ; ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВИД БЛАГОЧЕСТЯ БЕЗ НЬОГО. ПОВЕДІНКА ЗОВНІ СПРАВНА, А ВСЕРЕДИНІ ВСЕ НАВИВОРІТ.НАСЛІДКОМ ЦЬОГО Є БЕЗПЛІДДЯ ДУХОВНЕ: РОБЛЯТЬСЯ СПРАВИ, АЛЕ ВОНИ ВСІ МЕРТВІ.

Вас може зацікавити

8 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Свято-Миколаївська громада Луцька молитовно відзначила першу річницю освячення храму

Редактор Головний