9.4 C
Lutsk
Четвер, 29 Жовтень, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

21-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загальноєпархіальний хресний хід, який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, завершив паломництво усім Камінь-Каширський районом. Останнім було Личинівське благочиння.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У понеділок, 21 жовтня, хрестохідці зранку помолилися за Божественною літургією у місцевому храмі с. Сошичне, а опісля відвідали парафії у селах Нуйно, Залісся, Клітицьк, Качин, Личини, Карасин, Стобихівка, Радошинка, Запруддя.

У селі Нуйно парафіяни молились просто неба, адже, як ми усі знаємо, люди залишились без храму, а у хатинці, у якій вони моляться, місця всім присутнім не вистачило. Але, як запевняли віряни, серед присутніх були ще не всі прихожани, адже у будній день багато хто був на роботі. До слова, люди зверталися з проханням про допомогу, бо у селі два храми, а для молитви їм не дають жодного.

В інших селах віряни теж з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

Зазначимо, що останнім невеличким селом Запруддя закінчилось паломництво Камінь-Каширщиною, наступний район, куди прямують святині, – Рожищенський.

с. Нуйно

с. Залісся

с. Клітицьк

с.Качин

с. Личини

с. Карасин

с. Стобихівка

с. Радошинка

с. Запруддя

 

Вас може зацікавити

Громада св. Марії Магдалини м. Луцька відзначила престольне свято. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Напередодні Неділі 27-ї після П’ятидесятниці Архіпастир звершив всенічне бдіння у храмі Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

Редактор Головний

Загальноєпархіальний хресний хід звершив паломництво Рожищенським благочинням. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний