11.7 C
Lutsk
Субота, 1 Жовтень, 2022
Волинська єпархія Новини Фото

21-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Загальноєпархіальний хресний хід, який організовує Волинська єпархія УПЦ до дня Всіх Святих землі Волинської, завершив паломництво усім Камінь-Каширський районом. Останнім було Личинівське благочиння.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У понеділок, 21 жовтня, хрестохідці зранку помолилися за Божественною літургією у місцевому храмі с. Сошичне, а опісля відвідали парафії у селах Нуйно, Залісся, Клітицьк, Качин, Личини, Карасин, Стобихівка, Радошинка, Запруддя.

У селі Нуйно парафіяни молились просто неба, адже, як ми усі знаємо, люди залишились без храму, а у хатинці, у якій вони моляться, місця всім присутнім не вистачило. Але, як запевняли віряни, серед присутніх були ще не всі прихожани, адже у будній день багато хто був на роботі. До слова, люди зверталися з проханням про допомогу, бо у селі два храми, а для молитви їм не дають жодного.

В інших селах віряни теж з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

Зазначимо, що останнім невеличким селом Запруддя закінчилось паломництво Камінь-Каширщиною, наступний район, куди прямують святині, – Рожищенський.

с. Нуйно

с. Залісся

с. Клітицьк

с.Качин

с. Личини

с. Карасин

с. Стобихівка

с. Радошинка

с. Запруддя

 

Вас може зацікавити

Напередодні навечір’я Різдва Христового архієреї молились у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив літургію у Камінь-Каширську. ФОТО

Редактор Головний

Православний табір «Стежина добрА» прийняв дітей українських воїнів, внутрішньо переміщених осіб, сиріт

Редактор Головний