1.7 C
Lutsk
П’ятниця, 22 Січень, 2021
Календар

21 грудня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 29-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
Різдвяний піст.
Їжа з олією..

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Патапія (VII).

Апп. від 70-ти СосфенаАполосаКифи Тихика, ЄпафродитаКесаря та Онисифора (I). Мчч. 62-х ієреїв і 300 мирян, що в Африці від аріан постраждали(477). Мч. Вікторії Кулузької (477-484). Мц. Анфіси в Римі (V). Прп. Кирила Челмогорського (1368).

Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

Евр., 308 зач., III, 5-11, 17-19. Лк., 102 зач., XX, 27-44.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

САДУКЕЇ ЗАПЕРЕЧУВАЛИ ПРОТИ ВОСКРЕСІННЯ, ЯКЕ ЗДАВАЛОСЯ ЇМ НЕВИРІШЕНИМ; А ГОСПОДЬ ВИРІШИВ ЙОГО КІЛЬКОМА СЛОВА, І ДО ТОГО Ж ТАК ЯСНО, ЩО ВСІ ЗРОЗУМІЛИ І ВИЗНАЛИ САДУКЕЇВ ПЕРЕМОЖЕНИМИ ПРАВДОЮ СЛОВА ЙОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ЩО ТОДІ БУЛИ САДУКЕЇ, ТО НИНІ НЕВІРИ ВСІХ СОРТІВ.

 

НАРОБИЛИ ВОНИ СОБІ БАГАТО МРІЙЛИВИХ ПРИПУЩЕНЬ, ПІДНЯЛИ ЇХ У НЕЗАПЕРЕЧНІ ІСТИНИ ТА РАДІЮТЬ, ДУМАЮЧИ, ЩО ВЖЕ ПРОТИ НИХ І СКАЗАТИ НІЧОГО. НАСПРАВДІ Ж ВОНИ ТАК ПУСТІ, ЩО І ГОВОРИТИ ПРОТИ НИХ НЕ ВАРТО. ВСЕ ЇХ МУДРУВАННЯ – КАРТКОВИЙ ДІМ: ДИХНИ І РОЗЛЕТИТЬСЯ.

 

ЧАСТИНАМИ ЇХ СПРОСТОВУВАТИ НЕМАЄ ПОТРЕБИ, А ДОСТАТНЬО ПОСТАВИТИСЯ ДО НИХ ТАК, ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ДО НАС. ГОВОРЯЧИ ПРОТИ СНІВ, НЕ ДОКАЗУЮТЬ НЕВІДПОВІДНОСТІ У СНІ АБО ЙОГО ЧАСТИНІ, А ГОВОРЯТЬ ТІЛЬКИ: ЦЕ СОН, – І ТИМ ВСЕ ВИРІШУЮТЬ.

 

ТОЧНО ТАКА ТЕОРІЯ СТВОРЕННЯ СВІТУ З ТУМАННИХ ПЛЯМ, З ПІДСТАВКАМИ СВОЇМИ Є ТЕОРІЄЮ ДОВІЛЬНОГО ЗАРОДЖЕННЯ, ДАРВІНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ РОДІВ ТА ВИДІВ, І З ЙОГО Ж ОСТАННІМ УЯВЛЕННЯМ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ. ВСЕ, ЯК МАРЕННЯ СОННОГО. ЧИТАЮЧИ ЇХ, ХОДИШ СЕРЕД ТІНЕЙ. А ВЧЕНІ? ТАК, А ЩО З НИМИ ПОРОБИШ? ЇХ ДЕВІЗ: НЕ ЛЮБО НЕ СЛУХАЙ, А БРЕХАТИ НЕ ЗАВАЖАЙ.

Вас може зацікавити

28 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

20 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

17 листопада 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний