19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Календар

18 червня 2022 року – календар з повчанням

Віддання свята П’ятидесятниці.

Сщмч. Дорофея, єп. Тірського (близько 362).

Мчч. Маркіана, Никандра, Іперехія, Аполлона, Леоніда, Арія, Горгія, Селінія, Іринія та Памвона (305–311). Прп. Анувія, пустельника Єгипетського (IV). Прп. Феодора чудотворця (близько VI). Прп. Дорофея, з обителі авви Серида (VI). Перенесення мощей блгв. вел. кн. Iгоря Київського і Чернігівського, чудотворця (1150). Свт. Константина, митр. Київського і всієї Русі (1159). Блгв. кн. Феодора Ярославича (брата св. Олександра Невського), Новгородського (1233). Знайдення мощей прпп. Вассіана та Іони Пертоминських, Соловецьких чудотворців (1599). Сщмч. Михаїла пресвітера (1931); сщмч. Миколая пресвітера (1943).

Ігорівської ікони Божої Матері (1147).

Євангельські Читання

Рим., 79 зач. (від полу), I, 7-12. Мф., 15 зач., V, 42-48.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто вас проклинає, благотворіть тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто ображає вас та гонить вас”. Без любові нікого немає на світі: люблять батьків та рідних, люблять благодійників та покровителів.

 

Але почуття любові до батьків, рідних, покровителів та благодійників є природнім і будується саме собою у серці; від того і ціни їй не дає Господь.

 

Справжня ж християнська любов перевіряється ставленням до недругів. Не тільки яка-небудь легка та випадкова неприємність не повинна гасити нашої любові до інших, але навіть напасті та гоніння, біди та позбавлення, які спеціально по-ворожому завдаються.

 

Ми повинні не тільки благословляти цих людей, але ще благотворити їм та молитися за них. Приглянься, чи є у тебе таке налаштування до недругів твоїх, а по тому суди, чи є у тебе християнська любові, без якої немає спасіння?

Вас може зацікавити

29 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний