-5.6 C
Lutsk
Середа, 8 Грудень, 2021
Календар

17 лютого 2020 року – календар з повчанням

Седмиця м’ясопусна. Глас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Ісидора Пелусіотського (бл. 436-440). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомБлгв. вел. кн. Георгія (Юрія) Всеволодовича Володимирського (1238). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Кирила Новоєзерського (1532).

Мч. Іадора (III). Сщмч. Аврамія, єп. Арвільського (бл. 344-347). Прп. Миколая спов., ігумена Студійського (868). Прпп. Авраамія і Копрія Печензьких, Вологодських (XV).

Сщмч. Мефодія, єп. Петропавлівського (1921). Сщмчч. Євстафія, Іоанна, Олександра, Сергія, Іоанна, Олександра, Миколая, Олексія, Миколая, Олексія, Олександра, Аркадія, Бориса, Михаїла, Миколая, Олексія, Андрія, Димитрія, Іоанна, Петра пресвітерів, прмч. Серафима, Феодосія, прмцц. Рафаїли, Єкатерини, Марії та Анни, мчч. Іоанна, Василія, Димитрія, Димитрія і Феодора (1938).

Євангельські Читання

1 Ін., 71 зач., II, 18 – III, 10. Мк., 49 зач., XI, 1-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

Вчора притча про блудного запрошувала нас повернутися від безпутності на добрий шлях. Нині св. Апостол Іоанн надихає нас до того ж, переконуючи, що якщо зробимо це, то, коли явиться Господь, будемо подібні Йому. Що може зрівнятися з такою справою?

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Можу припустити, що чуючи це, ти надихаєшся бажанням і собі досягнути його. Добра та найбільш благопотрібна справа! Не відкладай же взятися і за те, через що це досягається. Читай далі: “всякий, хто має цю надію на Нього, очищує себе, оскільки Він чистий”.

 

Чи є у тебе щось, що належить очистити? Звичайно, що знайдеться не мале щось. Спіши ж: бо туди, де Господь, ніщо не ввійде нечисте. Але і не жахайся трудності справи. Сам же господь і помічник тобі буде у всьому. Забажай цього всіма силами і до Господа звернися за Його допомогою.

 

До твоїх зусиль прийде Його благодатна сила, і справа піде легко та успішно. Як немає гріха, що перемагає милосердя Боже, так і немає ніякої нечистоти моральної, яка би вистояла проти благодатної сили, що її з’їдає. Будь тільки з твого боку нехотіння цієї нечистоти, посильне зусилля до відторгнення її та звернення з вірою до Господа.

Вас може зацікавити

18 червня 2019 року

Редактор Головний

17 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

24 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний