1.1 C
Lutsk
П’ятниця, 28 Січень, 2022
Відео

17 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 4-та після П’ятидесятниці. Глас 2.
Посту немає.

.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрія, архієп. Критського (740). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфи, матері прп. Симеона Дивногорця (551). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрія Рубльова, іконописця (XV). Совершается служба с полиелеемСтрастотерпців Імператора Миколая II, Імператриці Олександри, царевича Олексія, великих княжних ОльгиТатіани МаріїАнастасиї і страстотерпця праведного Євгенія лікаря(1918).

Мчч. Феодота і Феодотії (108). Сщмч. Феодора, єп. Киринейського (310). Блгв. вел. кн. Андрія Боголюбського (1174). Знайдення мощей прп. Євфімія, Суздальського чудотворця (1507). Сщмчч. Сави, єп. Горнокарловацького (1941) (Серб.).

Сщмч. Димитрія пресвитера (після 1937).

Галатської ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Страстотерпців:  Мф., 36 зач., X, 16-22 . Літ. Страстотерпців: Рим., 99 зач., VIII, 28-39. ІВ., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2. Свт.: Євр., 318 зач. (від полу́), VIII, 3-6. Мф., 21 зач., VII, 12-21.Ряд.: Рим., 92 зач., VI, 11-17. Мф., 26 зач., VIII, 14-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ОДНОМУ ІЗ ТИХ ХТО ХОТІВ ЙТИ ВСЛІД ЗА ГОСПОДОМ ВІН СКАЗАВ: ” СИН ЛЮДСЬКИЙ НЕМАЄ, ДЕ ГОЛОВИ СХИЛИТИ”, А ІНШОМУ, КОТРИЙ ХОТІВ СПОЧАТКУ ПОХОРОНИТИ СВОГО БАТЬКА, СКАЗАВ: ЗАЛИШ МЕРТВОГО; ЙОГО

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ПОХОВАЮТЬ ІНШІ, А ТИ ЙДИ ЗА МНОЮ.

 

ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ТІ ХТО ХОЧЕ ЙТИ ЗА ГОСПОДОМ, ТІ НЕ ПОВИННІ ВІД ЦЬОГО У МАЙБУТНЬОМУ ЧЕКАТИ ЯКИХОСЬ ЗЕМНИХ УТІХ, А ТІЛЬКИ ОБМЕЖЕНЬ, ПОТРЕБИ ТА СКОРБОТ.

 

І ЩО ЖИТТЄВІ СКОРБОТИ, НАВІТЬ НАЙЗАКОННІШІ, НЕ СУМІСНІ З ЦИМ СЛІДУВАННЯМ ЗА ГОСПОДОМ?

 

ПОТРІБНО ВІДРІКТИСЬ ВІД УСЬОГО РІШУЧЕ, ЩОБ НІЧОГО НЕ ПРИКОВУВАЛО НАС ДО ЗЕМЛІ, ПОТІМ ОБРІКТИ СЕБЕ НА РІЗНОСТОРОННІ СТРАЖДАННЯ ЧИ ХРЕСТ, І ОЗБРОЇВШИСЬ ТАКИМ ЧИНОМ ІТИ ЗА ГОСПОДОМ. ТАКА ПРЯМА ВОЛЯ ЙОГО.

 

АЛЕ КОМУ Ж ЦЯ ЗАПОВІДЬ – АПОСТОЛАМ ТІЛЬКИ ЧИ УСІМ ХРИСТИЯНАМ? РОЗДУМУЙ САМ. ВІДРІКТИСЬ ВІД СЕБЕ ТА ВЗЯТИ ХРЕСТ – ЧИ ВСІМ СКАЗАНО? ПОЛЮБИТИ ГОСПОДА БІЛЬШЕ ЗА БАТЬКА ТА МАТІР, БРАТІВ ТА СЕСТЕР, ЖІНКИ ТА ДІТЕЙ, – ЧИ ВСІМ СКАЗАНО?

 

ВИСНОВОК ЗРОЗУМІЛИЙ! ЯК ЖЕ Ж БУТИ? ОДНОГО РАЗУ І АПОСТОЛИ ПОСТАВИЛИ ТАКЕ ПИТАННЯ СПАСИТЕЛЮ І ВІН ВІДПОВІВ ЇМ: ” НЕ МОЖЛИВЕ ЛЮДЯМ МОЖЛИВЕ БОГУ”(ЛК 18, 27)

Вас може зацікавити

23 липня – день пам’яті основоположника монашества на Русі прп. Антонія Києво-Печерського. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі Луцька з нагоди престольного свята. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Читати Євангеліє потрібно щодня — як привчити себе?ВІДЕО

Редактор Головний