30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Календар

16 лютого 2020 року – календар з повчанням

Неділя про блудного сине. Глас 2.
Посту немає.

Післясвято Стрітення Господнього. Совершается служба на шестьПравв. Симеона Богоприїмця та Анни пророчиці (I). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомРавноап. Миколая, архієп. Японського (1912).

Прор. Азарії  (X в до Р.X.). Мчч. Папія, Діодора, Клавдіана (250). Мч. Власія Кесарійського, пастуха (III). Мчч. Адріана та Євула (бл. 308-309). Блгв. кн. Романа Углицького (1285). Свт. Симеона, єп. Полоцького, єп. Тверського (1289). Свт. Ігнатія Маріупольського, митр. Готфейського і Кефайського (1786). Собор святих Пермської митрополії.

Сщмчч. Іоанна, Тимофія, Адріана, Василія пресвітерів, прмч. Володимира, мч. Михаїла (1938).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 2-е, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Літ. – 1 Кор., 135 зач., VI, 12-20. Лк., 79 зач., XV, 11-32.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

Про що ж говорить нам неділя блудного! Говорить і про наш спокій та достаток у домі Отця Небесного, і про безумний наш порив з під опіки батьківської на свободу, і про багатство спадку присвоєного нам, і про нерозумну розтрату його на всяку непотрібність, і про крайні наслідки того – збідніння наше.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Але говорить потім і про те, як хто береться за голову та, прийшовши до тями, вирішує повернутися до Отця многомилостивого, як повертається, як любовно приймається та поновлюється у тому статусі, що був раніше.

 

І хто тут не знайде потрібного для себе уроку? У домі батьківському перебуваєш, не рвися геть на волю. Бачиш, чим закінчився подібний досвід! Якщо і втік, то зупинися якомога швидше. Промотай усе і наважуйся якомога швидше повернутися, і повертайся. Там чекає тебе вся поблажливість, любов, як і раніше. Останній крок найбільш потрібний. Схаменися, зважся повернутися, встань та поспіши до Отця. Обійми Його відкриті та готові прийняти тебе.

Вас може зацікавити

13 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

26 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

6 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний