7.1 C
Lutsk
Середа, 17 Грудень, 2025
Всі новини Календар

15 листопада 2025 року – календар з повчанням

Cедмиця 23 після П’ятидесятниці. Посту немає.

Мчч. Акиндина, Пігасія, Афонія, Єлпідифора, Анемподиста і тих, що з ними (близько 341–345). Прп. Маркіана Кіринейського (388). Сщмчч. Константина Юрганова й Ананії Арістова пресвітерів (1918). Шуйської-Смоленської ікони Божої Матері (1654–1655).

Богослужбові читання Святого Письма на сьогодні:

На літургії: – Апостол: Рядове: 2Кор. 8:1-5 (зач.185).; Мчч.: Еф. 6:10-17 (зач. 233). Євангеліє.: Рядове: Лк. 9:1-6 (зач. 40).; Мчч.: Мф. 10:16-22 (зач. 36).

Свт. Феофан Затворник — думки на кожен день:

“А хто витерпить до кінця, той спасеться”. Спасіння поруч, бо в кожного є що терпіти. Але терпіти слід вміючи: з вірою, приймаючи все від Бога з вдячністю.
Нарікання лише обтяжує біду, а смиренна покора Промислу Божому та молитва дають міцність духу. Проповідь апостолів про Царство Боже не припиняється і діє в Церкві з тією ж силою. Та зарозумілість, що довіряє розуму більше за Слово Боже, створює уявну прірву між часами і сама себе засліплює.
Життя християнина – це боротьба, а не спочинок. Наша битва не проти крові й плоті, а проти духів злоби. Тож зодягаймося у всезброю Божу, бо вся сила в Господі. Іменем Господа Іісуса бий ворогів.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста Господнього. ФОТО

Редактор Головний

Серце воїна зупинилося, коли був удома: на Любешівщині відспівали захисника України

Редактор Головний

8 січня – Собор Пресвятої Богородиці

Редактор Головний