19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Загальноєпархіальний хресний хід звершив паломництво Рожищенським благочинням. ФОТОРЕПОРТАЖ

За понеділок та вівторок, 28-29 жовтня, загальноєпархіальний хресний хід завершив паломництво селами Рожищенського благочиння.

Нагадаємо, напередодні, з 25 по 27 жовтня хрестохідці відвідали такі села, як Рудня, Дубище, Носачевичі, Крижівка, Луків, Топільно, Пожарки, Кобче, Сокіл, Навіз, Духче, Іванівка, Мильськ, Переспа, Кременець, Рудка Козинська, Любче, Залісці, Доросині та Кияж (фотозвіт останніх двох сіл з технічних причин публікуємо сьогодні), а також місто Рожище.

Читати також: За три дні загальноєпархіальний хресний хід відвідав 20 сіл Рожищенського благочиння. ФОТОРЕПОРТАЖ

За 28 жовтня святині також відвідали парафії у таких селах, як Свято-Преображенську у Вічинях, Свято-Успенську у Береську, Різдво-Богородичну у Ворончині та Різдво-Богородичну у Тристені, Свято-Михайлівську у Щурині, Свято-Покровську у Квітневому, Свято-Михайлівську у Вітоніжі, Ясенівку, Різдво-Богородичну у Раймісті та Іоанна Златоустого у Немирі.

29 жовтня учасники хресного ходу завітали і до таких парафій: Свято-Параскевської у Підгірному, Свято-Покровської у Городинях, Свято-Казанської в Озденіжі, Всіх Святих в Іванчицях, Хрестовоздвиженську у Букові, Свято-Покровську в Тростянці та Свято-Вознесенську в Копачівці.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують учасники хресного ходу, традиційно служать молебень з акафістом.

На цьому загальноєпархіальний хресний хід Рожищенським благочинням завершився. На черзі – Локачинське.

Доросині

Кияж

Вічині

Береськ

Ворончин

Тристень

Щурин

Квітневе

Вітоніж

Ясенівка

Раймісто

Немир

Підгірне

Городині

Озденіж

Іванчиці

Буків

Тростянка

Копачівка

Вас може зацікавити

Святкова всенічна напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

У с. Видерта Камінь-Каширської громади попрощались із загиблим Захисником України

Редактор Головний

До уваги абітурієнтів 2020 року: Волинська духовна семінарія запрошує на навчання

Редактор Головний