11.7 C
Lutsk
Четвер, 29 Вересень, 2022
Всі новини Календар

14 липня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 4-та після П’ятидесятниці. Глас 2.
Посту немає.

Совершается служба на шестьБезсрібників Косми і Даміана, що в Римі  постраждали (284).

Мч. Потита (II). Прп. Петра патрикія (854). Прав. Ангеліни, деспотиси Сербської (XVI). Перенесенння мощей свт. Арсенія, єп. Тверського (1483). Прпп. ТихонаВасилія і Никона Соколовських (XVI). Прмчч. Неофіта, ІониНеофіта, Іони і Парфенія Ліпсійських. Собор преподобних отців Псково-Печерських. Собор Тверських святих.

Сщмч. Аркадія пресвітера (1918). Сщмч. Олексія диякона (1942).

Євангельські Читання

Рим., 105 зач., XI, 2-12. Мф., 42 зач., XI, 20-26. Б Безсрібреників: 1 Кор., 153 зач., XII, 27 – XIII, 8. Мф., 34 зач. (от полу́), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ГОСПОДЬ У КАПЕРНАУМІ, ВИФСАЇДІ ТА ХОРАЗИНІ ПОКАЗАВ БАГАТО ЧУДЕС. МІЖ ТИМ, КІЛЬКІСТЬ ТИХ, ХТО УВІРУВАВ, НЕ ВІДПОВІДАЛА СИЛІ ЗНАМЕНЬ.

ТОМУ ГОСПОДЬ ВИЯВИВ ЦІ МІСТА ТА ПРИСУДИВ, ЩО В ДЕНЬ СУДУ ЛЕГШЕ БУДЕ ТІРУ ТА СІДОНУ, СОДОМІ ТА ГОМОРІ, НІЖ МІСТАМ ЦИМ. ЗА ЦИМ ЗРАЗКОК ПОТРІБНО Й НАМ ДУМАТИ  ПРО СЕБЕ.

СКІЛЬКИ ЗНАМЕНЬ ПОКАЗАВ ГОСПОДЬ НАД СВЯТОЮ РУССЮ, ПОЗБАВЛЯВ ЇЇ ВІД ВОРОГІВ НАЙСИЛЬНІШИХ ТА ПОКОРЯВ ЇЙ НАРОДИ! СКІЛЬКИ ДАВ ЇЙ ПОСТІЙНИХ СКАРБІВ, КОТРІ ПОКАЗУЮТЬ ПОСТІЙНІ ЗНАМЕННЯ – У СВЯТИХ МОЩАХ ТА ЧУДОТВОРНИХ ІКОНАХ, РОЗСІЯНИХ ПО ВСІЙ РУСІ!

У НАШІ ДНІ ЗЕМЛЯКИ НАШІ ВІДХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ВІРИ. ОДНІ ПАДАЮТЬ У ЗНЕВІРУ, ІНШІ – В ПРОТЕСТАНСТВО, ТРЕТІ ТАЄМНО ПЛЕТУТЬ СВОЇ ВІРУВАННЯ, У ЯКИХ ДУМАЮТЬ ПОЄДНАТИ СПІРИТИЗМ ТА ТЕОЛОГІЧНИЙ АБСУРД З БОЖЕСТВЕННИМ ОДКРОВЕННЯМ.

ЗЛО РОСТЕ, ЗЛОВІР’Я ТА НЕВІР’Я ПІДНІМАЮТЬ ГОЛОВУ, ВІРА ТА ПРАВОСЛАВ’Я СЛАБНУТЬ. ЧИ НЕ ПРИЙДЕМО МИ ДО РОЗУМУ?… І БУДЕ ЗРЕШТОЮ І В НАС ТЕ Ж ЩО, НАПРИКЛАД, У ФРАНЦУЗІВ ТА ІНШИХ.

А ЯКЩО ЦЕ БУДЕ, ЩО, ДУМАЄТЕ, БУДЕ НАМ ЗА ЦЕ У ДЕНЬ СУДУ, ПІСЛЯ ТАКИХ БОЖИХ МИЛОСТЕЙ ДО НАС? ГОСПОДИ! СПАСИ Й ПОМИЛУЙ РУСЬ СВЯТУ І ПРАВОСЛАВНУ ВІД ПРАВЕДНОГО ТВОГО ГНІВУ!!!

Вас може зацікавити

У Хрестопоклонну неділю Архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

У неділю про митаря і фарисея архієпископ Нафанаїл звершив богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

11 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний