-2.2 C
Lutsk
Вівторок, 9 Березень, 2021
Календар

12 листопада 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 23-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Зіновія, єп. Егейського, і сестри його Зіновії  (285).

Апп. від 70-ти ТертіяМарка, Іуста Артеми  (I). Сщмч. Маркіана, єп. Сиракузького (II). Мц. Євтропії  (бл. 250). Мц. Анастасії  Солунської (III). Св. Стефана Мілютіна, короля Сербського (1320), брата його Драгутина (1316) та матері їх Єлени  (1306) (Серб.).

Сщмч. Матфея диякона (1942). Знайдення мощей свт. Агафангела спов., митр. Ярославського (1998). Знайдення мощей прп. Євтропії Херсонської (2009)

Озерянської ікони Божої Матері (XVI).

Євангельські Читання

1 Сол., 265 зач., II, 9-14. Лк., 57 зач., XI, 14-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КОЛИ СИЛЬНИЙ ЗІ ЗБРОЄЮ ОХОРОНЯЄ СВІЙ ДІМ, ТОДІ У БЕЗПЕЦІ ЙОГО МАЙНО; КОЛИ Ж СИЛЬНІШИЙ за нього НАПАДАЄ НА НЬОГО І ПЕРЕМОЖЕ ЙОГО, ТОДІ ВІЗЬМЕ ВСЮ ЗБРОЮ ЙОГО, НА ЯКУ ВІН НАДІЯВСЯ, ТА ПОДІЛИТЬ ВКРАДЕНЕ У НЬОГО”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЦІ СЛОВА ПОЯСНЮЮТЬ, ЯК ГОСПОДОМ РОЗОРЯЄТЬСЯ ВЛАДА БІСІВСЬКА НАД ДУШАМИ. ПОКИ ДУША У ГРІХУ, НЕЮ ВОЛОДІЄ СВІЙ ДУХ ЗЛИЙ, ХОЧА НЕ ЗАВЖДИ ЯВНО ПОКАЗУЄ ТЕ. ВІН СИЛЬНІШИЙ ДУШІ, ТОМУ І НЕ БОЇТЬСЯ ПОВСТАННЯ З ЇЇ СТОРОНИ, ВОЛОДІЄ ТА ТИРАНСТВУЄ НАД НЕЮ БЕЗ СПРОТИВУ.

 

АЛЕ КОЛИ ГОСПОДЬ ПРИХОДИТЬ У ДУШУ, ЗАЛУЧЕНИЙ ВІРОЮ ТА ПОКАЯННЯМ, ТОДІ РОЗРИВАЄ ВСІ ЗВ’ЯЗКИ САТАНИНСЬКІ, ВИГАНЯЄ БІСА ТА ПОЗБАВЛЯЄ ЙОГО ВСЯКОЇ ВЛАДИ НАд ДУШЕЮ ТАКОГО. І ПОКИ ПРАЦЮЄ ДУША ТА ГОСПОДУ, БІСИ НЕ МОЖУТЬ ЗАВОЛОДІТИ НАД НЕЮ, БО ВОНА СИЛЬНА ГОСПОДОМ, СИЛЬНІША ЇХ.

КОЛИ Ж ДУША СХИБИТЬ ТА ВІДХИЛИТЬСЯ ВІД ГОСПОДА, БІС ЗНОВУ НАПАДАЄ ТА ЗАВОЛОДІВАЄ, І БУВАЄ ЇЙ, БІДНІЙ, ГІРШЕ, АНІЖ РАНІШЕ.

 

ЦЕ ВСЕЗАГАЛЬНИЙ НЕВИДИМИЙ ПОРЯДОК ПОДІЙ У ДУХОВНОМУ СВІТІ. ЯКЩО Б У НАС ВІДКРИЛИСЯ РОЗУМНІ ОЧІ, МИ ПОБАЧИЛИ Б ВСЕСВІТНЮ БРАНЬ ДУХІВ З ДУШАМИ: ПЕРЕМАГАЄ ТО ОДНА, ТО ІНША СТОРОНА, ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ СПІЛКУЮТЬСЯ ДУШІ З ГОСПОДОМ ВІРОЮ, ПОКАЯННЯМ ТА ДОБРИМИ СПРАВАМИ АБО ВІДСТАЮТЬ ВІД НЬОГО НЕДБАЛЬСТВОМ, БЕЗПЕЧНІСТЮ ТА ОХОЛОДЖЕННЯМ ДО ДОБРА.

Вас може зацікавити

5 січня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

7 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний